Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 64

Thread: Türkçe ?ikayet..,

events sent to a gift

I 389'dan celeburn Lord
    ''YENILMEZ'' Sezer Güzelmansur player name yedda event despite 395 gift sent me pick one that would supply the correction of wrong
    h

yedda

KABAM

calibrun 389 dan simple bu yedda lardan herkese geldi hediyeleri ben hariç ver sanca?? kabam bende hediyeleneyim

caliburn 389 lord kmlzyrt yahu savas?n ortas?nda bak?ma ald?n?z asker?mem? yanay?m kalemdeki f?rarlaram? yanay?m yoksa o kadar para harcad?m daha kay b?le vermed?n?z onam? yanay?m ac?len kapat?n f?rar? s?zden r?cam

Thumbs down Hiii Türkçe bilene okut mesaj?... Türkçe mesaj atmay? biliyorsunuz..!!!

?yice suyu ç?kt? oyunun... Bu ?ekilde devam edicek gibi gözüküyor...
    Oyunda kalanlar zaten hastal?k boyutunda zaman ayr?r?r durumda basitle?ice?ine abukla??yor..
    Dengeler tam e?itlenmeye ba?land? derken saçmaland? gine..
    Bu yükseltmede kartlar? +13 +14 yapamazsak çok oyuncu b?rak?cak...
    Birde yeni kart c?kart?yorsunuz odada bo?luk kalmad? ço?umuzda...
    Baz? ?eyleri bedelsiz vermeli veya ta? hediye etmelisiniz...
    ittifak turnuvalar? unutuldu..!!
    Glory desen yap?lmayal? çok zaman oldu...
    Ki?iler e?itlensin çok zaman harc?yan arkadaslar?n zamanlar?n?n kars?l?g? verilsin...
    Bir ço?umuzun bil ? 7 24 aç?k ay?pt?r...!!!!!

388 LeaDeR

Angry

Arakdas bu nas?l i?dir yahu...!!!
    i?i gücü b?rakt?k oyunun ac?lms?n? beliyooruz...?????

ben?mde ?tem?m ver?lmed? hala sand?k toplad?m hala bekl?yom d?ger oyunlar?ma ver?ld? 389 alan?ndak? n?ye yok hala

Battle at (462,496)
    Jan 15, 06:32 PM
    Report No: 216434619
    Battle Report - Victory
    Attackers breached the walls.
    Attackers (BARBArose) - (291,565)Winner
    Knight Combat Skill: 300
    Attack Boost (Guardian): 97%
    March Boost (Guardian): 10%
    Champion: DeniZ
    Troops Fought Survived
    Heavy Cavalry 505625 505391
    Supply Wagon 329575 0
    Defenders (__DahhaK__)
    Knight Combat Skill: 300
    Attack Boosted: 20%
    Defense Boosted: 20%
    Champion: 31ciRapCi
    - Winner
    Troops Fought Survived
    Heavy Cavalry 290698 0
    Loot
    Gold: 12159390
    Food: 26696271
    Wood: 85432508
    Stone: 0
    Ore: 240171
    Aetherstone: 2005

bu nas?l i? askerler sava??p ölmeden önce arabalar ölüyor ben kazand?g?m halde askerlerim durdugu halde arabalar?m nas?l ölür sahtekar kabam senin derdin ne beceremiyorsan kapat oyunu yada hata yap?nca insanlar?n hakk?n? geri ver

aslanbeyyy ben bak?n kardes?m 403 alan?ndak? turnuva oduller?n? neden verm?yonuz kac hafta oldu hala t?k yok ?nsanlar? ker?z yer?ne koymay?n art?k gercekten cok can s?k?c? olmaya baslad?n?z 403 alan?mdak? turnuva oduller?m ver?ls?n 2 hesab?m var orda b?r?ne 200 sand?k kazand?m d?ger?n? 40 yeter art?k serfs?zl?k yapmaktan vazgec?n

ulan kabam serefs?zl?k yap?yorsunuz ?y?ce sokay?m yapt?g?n?z turnuvan?n ta am?na koyay?m ?bneler 4 m?lyar kusurluk kudret var o soktugun komuta tac? verd?g?n yere ne anan?n am?na sokuyosun art? 403 alan?nda kazand?g?m sand?klar? verceksen ver alan? b?rlest?rmey? b?l?yorsan?z vermey?de b?leceks?n?z verm?yeceks?nezde anan?z?n am?na sokun s?ker?m s?z?de oyununuzuda serefs?z ibneler

son olarak 388 alan?nda aslanbeyyy fatihbozbay ve sedam n?k? oyun art? 389 alan?nda y?ne aslanbeyyy ve sedam hesaplar? art? 421 alan?ndak? aslanbeyyy n?kl? ?k? hesap bana aitt?r art? 411 alan?ndak? aslanbeyde bana a?tt?r 6 y?ld?roynuyorum ?nsnlar? ker?z yer?ne koymaktan vazgec?n ben art?k oyununuzu oynam?yacam zaten bu at?lan yaz?lara cvp b?le verm?yonuz

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast