Results 1 to 3 of 3

Thread: tüm hesaplar?m?n envanteri

tüm hesaplar?m?n envanteri

Quote Originally Posted by Grail Knight Lucy View Post
    The Email address used to set up your account can't be changed, sorry.
    kolay gelsin anlad???m kadar kabam da forum yöneticisi sizsiniz galiba defalarca yazmama ra?men sorunum neden hala halledilmiyor buras? madem kabama ait bir forumsa tekrar yazay?m celidon 459 alan? lorddandanakan bu nike ?p numaras?ndan bak?p cad?lar bayram? egon kutular?m neden verilmiyor turnuvalarda kazand???m dagonetler hala niçin verilmiyor o kadar u?ra?mam ra?men içinde neden i?e yarar ?eyler ç?km?yor para ile ta? al?p sand?kta l?yorum ama içinde koca bir hiç bari paar verip al?yoruz bu sand?klar neden hala düzgün item veyahutta jeton ç?kmaz ben para veriyorsam sand?kta asker neden ç?kar sorunuma çözüm istiyorum ayr?ca oyuna arada bakt???m tüm hesaplar?m?n envanteri celidon 459 alan? lord dandanakan nikine aktar?lamazm? bu konularla ilgili i?lem yap?lmas? dil?imle iyi çal??malar kolay gelsin

[QUOTE=Burhan Atmaca;2154616kolay gelsin anlad???m kadar kabam da forum yöneticisi sizsiniz galiba defalarca yazmama ra?men sorunum neden hala halledilmiyor buras? madem kabama ait bir forumsa tekrar yazay?m celidon 459 alan? lorddandanakan bu nike ?p numaras?ndan bak?p cad?lar bayram? egon kutular?m neden verilmiyor turnuvalarda kazand???m dagonetler hala niçin verilmiyor o kadar u?ra?mama ra?men içinde neden i?e yarar ?eyler ç?km?yor para ile ta? al?p sand?kta l?yorum ama içinde koca bir hiç bari paea verip al?yoruz bu sand?klar neden hala düzgün item veyahutta jeton ç?kmaz ben para veriyorsam sand?kta asker neden ç?kar sorunuma çözüm istiyorum ayr?ca oyuna arada bakt???m tüm hesaplar?m?n envanteri celidon 459 alan? lord dandanakan nikine aktar?lamazm? bu konularla ilgili i?lem yap?lmas? dil?imle iyi çal??malar kolay gelsin

[QUOTE=Burhan Atmaca;2154625][QUOTE=Burhan Atmaca;2154616kolay gelsin anlad???m kadar kabam da forum yöneticisi sizsiniz galiba defalarca yazmama ra?men sorunum neden hala halledilmiyor buras? madem kabama ait bir forumsa tekrar yazay?m celidon 459 alan? lorddandanakan bu nike ?p numaras?ndan bak?p cad?lar bayram? egon kutular?m neden verilmiyor turnuvalarda kazand???m dagonetler hala niçin verilmiyor o kadar u?ra?mama ra?men içinde neden i?e yarar ?eyler ç?km?yor para ile ta? al?p sand?kta al?yorum ama içinde koca bir hiç bari para verip al?yoruz bu sand?klar neden hala düzgün item veyahutta jeton ç?kmaz ben para veriyorsam sand?kta asker neden ç?kar sorunuma çözüm istiyorum ayr?ca oyuna arada bakt???m tüm hesaplar?m?n envanteri celidon 459 alan? lord dandanakan nikine aktar?lamazm? bu konularla ilgili i?lem yap?lmas? dil?imle iyi çal??malar kolay gelsin