Results 1 to 3 of 3

Thread: sürekli küfüer eden oyuncular hakk?nda

sürekli küfüer eden oyuncular hakk?nda

Lord ''YENILMEZ''9:59
    i?iniz gücünüz crest ve bozk?rlara dalma süzme oruspu çocu?usunuz!
    sizde vava?a bilen varm?yd??
    Lord ''YENILMEZ''10:00
    bana cresti durdurursan?zda bu saaten sonra kabilenizin tümünü e?ekler siksin Date: Apr 03, 10:06 AM
    To: Me
    From: Sezer7zd6u
    Delete
    Subject: re: he feyzullah?m birdaha küfürlü konu?ursan bin akt?n? yersin ona göre ben sözümü söledim
    anan? sikeyim piç döölü
    bu tür söylemlerden art?k midem buland? oyun küfürden geçilmiyor b?kt?rd?alr kabam modaratörleri bunlar? ya uyars?n yada bu hesaplar? banlas?n

Quote Originally Posted by orhanu1940 View Post
    i?iniz gücünüz crest ve bozk?rlara dalma süzme oruspu çocu?usunuz!
    sizde vava?a bilen varm?yd??
    Lord ''YENILMEZ''10:00
    bana cresti durdurursan?zda bu saaten sonra kabilenizin tümünü e?ekler siksin Date: Apr 03, 10:06 AM
    To: Me
    From: Sezer7zd6u
    Delete
    Subject: re: he feyzullah?m birdaha küfürlü konu?ursan bin akt?n? yersin ona göre ben sözümü söledim
    anan? sikeyim piç döölü
    bu tür söylemlerden art?k midem buland? oyun küfürden geçilmiyor b?kt?rd?alr kabam modaratörleri bunlar? ya uyars?n yada bu hesaplar? banlas?n
    sizin küfürleri neden yazmam??s?n ?
    h

Quote Originally Posted by SESERSESER View Post
    sizin küfürleri neden yazmam??s?n ?
    bu oynamay? bilmeyen crest kalelerimize kuran bozk?rlar?m?za sald?ran oyuncular?n durumu ne lacak bunlar yüzünden oyundan bezdik bu a?a??l?k oyuncular?n oyun anlaya??ndan bize küfür edip bizim küfür etmemizi sa?layan ki?ilere dur denme?ecekmi Celidon 459
    TURK _ BIRLIGI_ ittifak?n? gerekli olan? yapman?z? rica ediyorum bu mesajlar?n? görünce bizim küfür etmemizi sa?lay?p bizi sikayet etmek için oldu?unu anlad?m bunlara gerekli ?ey yap?lacaksa Celidon 459 alan?n?n hepsinin size mesaj atmas?n? sa?lar?m yönlendiririm bu oyunculardan herkes b?pt? art?k yeter!
    TURK _ BIRLIGI_ ittifak?n? ve onlar?n oyun anlay???n? alanda istemiyoruz!
    h