Results 1 to 9 of 9

Thread: Ban yeme sebebimim

Ban yeme sebebimim

Benim nick kulal? hile kullanm?yorum bana. Ban geldi nedenini ö?renmek istiyorum

Ben sorununuzu anlam?yorum. Ne oyun oynuyorsun? Ne alan?? Sen sald?r?ya u?rad?? Yoksa oyun yasakland??
    We are free to choose our paths, but we can't choose the consequences that come with them.

benim hesap niye acilmiyor sebebini ögrenebilirmiyim

Lord Emirhan Celidon 459 kingdomsofcamelot I'm allowed to find out the cause of my game account 22.07,2016 Friday from 16.00 this way. help.

?nsanlar her zaman yasakland? ve nedenini anlatt? de?ildir. Sizin yasa?? 3 gün sonra sona gerekirdi. de?il oyuna geri m?s?n?z?
    We are free to choose our paths, but we can't choose the consequences that come with them.

Sadece kilitli, yasakl? de?ildir. Mü?teri Destek için bir bilet gönderin ve bunlar? sizin için bunu düzeltmek var.

https://koc.zendesk.com/hc/en-us/requests/new
    Patience is a virtue, Karma's a b!tch. Good things come to those who wait!

nasil düzelticez yardimci olurmusunuz

Lord Emirhan. kingdoms of camelot Celido 459 games in four days is not open domain. help.

Quote Originally Posted by arondight388 View Post
    Lord Emirhan. kingdoms of camelot Celido 459 games in four days is not open domain. help.
    Lord Emirhan Celidon 459 kingdomsofcamelot I'm allowed to find out the cause of my game account 22.07,2016 Friday from 16.00 this way. help.